Detalii despre locul de muncă

Operator la mașini unelte cu comanda numerică

Nume companie: UNIO SA
Punct de lucru: Satu Mare, Satu Mare, România
Experiență necesară: Începător (0-2 ani), 2-5 ani
Tip contract: Contract de muncă cu normă întreagă
Termen limită: 2024-06-07

Descriere

Unio S.A. angajează operator la mașini unelte cu comanda numerică
Candidatul Ideal:
  • Cunoaşte modul de programare şi funcţionare a utilajelor cu comandă numerică, echipamentelor, sculelor, dispozitivelor şi verificatoarelor utilizate;
  • Interpretează şi citeşte dimensiunile cotate într-un desen de ansamblu sau de execuţie;
  • Asigura functionarea masinilor-unelte cu comanda numerica (MUCN);
  • Prelucreaza piesele utilizand MUCN;
  • Urmăreşte permanent aplicarea parametrilor de calitate impuşi prin procedurile specifice sau prin instrucţiunile tehnologice;
Descrierea jobului:
  • Perseverență la locul de muncă ;
  • Interpretarea desenelor tehnice ;
  • Seriozitate capacitate de concentrare;

Cerințe:
Experiență de min. 1 an în domeniu sau într-o funcție similară.
Spirit de echipă

Se oferă:
Acces la programul de școlarizare / Completarea studiilor și calficarea necesară
Salariu motivant în funcție de performanță
Sistem de premiere a ideilor de îmbunătățire
Posibilitate de promovare
Loc de muncă stabil
Posibilitate de afirmare și inițiativă
O muncă dinamică și individuală
Colectiv profesionist și implicat
Programe de formare și dezvoltare.

Punct de lucru: Strada Lucian Blaga

Mai multe informații la telefon: 0261 705 500
                                                 0771 698 957